Наразі почали зводити лише 9 осель постраждалим від паводку на Закарпатті

Окрім цього, в області відбудовується майно, дороги, мости, об’єкти соціальної інфраструктури. Державним підприємством „Об’єднана дирекція будівництва водгосподарських об’єктів Закарпатської області” проведено регулювання русел річок – 0,61 кілометра, берегоукріплень–0,89 кілометра, відновлено 0,8 кілометра захисних дамб. Загалом підприємством виконано робіт на 8,2 мільйона гривень.
Службою автомобільних доріг на ліквідації наслідків стихії задіяно 4 підрядних організації. Наразі забезпечено проїзд до всіх населених пунктів у Рахівському та Тячівському районах. Спеціалістами служби відновлено 21 кілометрів узбічь, прочищено 23 кілометра кюветів. За цей час дорожники освоїли понад 3,7 мільйона гривень.
Управлінням лісового та мисливського господарства відновлено 53 кілометрів лісових доріг, відремонотовано 14 мостів та 259 метрів підпірних стінок на загальну суму 357 тисяч гривень.
Після тимчасового призупиненя, в потерпілих районах відновлено роботу 19 об’єктів, в тому числі : 1 водопровід , 16 об’єктів громадського харчування та 2 дитячі садки.
Всі навчальні заклади у постраждалих районах першого вересня відкрили свої двері для учнів. Роботу розпочали також і 3 школи та 1 міжшкільний комбінат, які потерпіли від паводку. Шкільні котельні, які було підтоплено водою до початку опалювального періоду вже мають подавати тепло у навчальні заклади.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin