Найвідчутніше допомагають угорці

Найвідчутніше допомагають угорці – за цей час вони надіслали 3 вантажі загальною вартістю майже 1,7 мільйона гривень. Закарпаттю допомагають обладнанням, одягом, продуктами харчування, меблевими наборами, медикаментами, будівельними інструментами та матеріалами. До кінця вересня у постраждалі райони надійдуть ще два вантажі – представники Церкви євангельських християн-баптистів з німецького міста Андернах планують передати в Ясінянський територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян вантаж одягу, меблів, засобів гігієни загальною вартістю майже 23 тисячі доларів США. Ще один вантаж від швейцарської місії „Світло на Сході” отримають мешканці селища Буштино Тячівського району. Благодійники планують надіслати одяг та меблі.
Наразі триває розподіл гуманітарних вантажів, що надійшли на Закарпаття. Фактично вже розподілено допомогу на суму 1 мільйон 214 тисяч гривень. Отримали її бюджетні установи Рахівського району: центральна районна лікарня, дитячі садочки, школи та лікарня у селищі Ясіня. Допомога населенню постраждалих сіл надходить через Рахівський та Ясінянський територіальні центри управління праці та соціального захисту, Товариство Червоного Хреста та через релігійні і громадські організації району. На Тячівщині та Хустщині допомогу розподілили в організаціях Червоного Хреста та через територіальні центри управління праці та соціального захисту.
Допомогу отримали й організації, які причетні до ліквідації наслідків стихійного лиха. Угорці надіслали для Закарпатського виробниче управління по меліорації комплект техніки та спецзасобів на загальну суму майже 780 тисяч гривень. Відчутну допомогу обладнанням отримали і в управліннях МНС, охорони здоров’я, в обласній санепідемстанції та обласній інфекційній і клінічній лікарнях.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin