На Закарпатті побувала делегація посольства Китайської Народної Республіки

Мета поїздки представників посольства – вивчення можливостей щодо налагодження співпраці. 11 вересня в ході візиту на Закарпаття відбулася зустріч Чен Йоудзина та Луань Чуньшена із заступником голови облдержадміністрації Володимиром Гобликом та начальником головного управління економіки Віктором Погорєловим. Під час переговорів йшлося про розвиток торговельно-економічної співпраці. Представники Китайського посольства висловили зацікавленість можливістю залучення китайських інвестицій в автомобілебудівну галузь та в розбудову логістичних центрів.
– Україна займає третє місце серед країн СНД за об’ємами торгівлі з КНР. Щорічний приріст цих об’ємів сягає майже 50 відсотків. Разом з тим ростуть китайські інвестиції в економіку країни. Ми також зацікавлені в спільних проектах і у вашому регіоні,– зазначив секретар з торговельно-економічних питань посольства Чен Йоудзин.
Після завершення зустрічі, представники посольства відвідали підприємства з іноземними інвестиціями, що успішно діють на Закарпатті – «Єврокар» та «Джейбіл».

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin