На “Гуцульській ріпі” страв з ріпи виявилось негусто

Як зазначив Олександр Марченко, заступник начальника головного управління з питань євроінтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Закарпатської ОДА, фестиваль “Гуцульська ріпа” якось мимоволі цього року став міжнародним. “Сьогодні ми раді вітати на фестивалі гостей з Сербії, Румунії, Польщі”, — запевнив Марченко. У зв’язку з тим, що не було змоги провести фест там, де його було започатковано, в Діловому відбулася акція збору коштів для постраждалої від паводка Лазещини. Кошти організатори фесту передадуть сільському голові на вирішення хоч деяких питань. Однак бажаючих допомогти селу виявилося небагато. Назбирати вдалося всього 1047 гривень та сто доларів (!).
“Гуцульська ріпа” проходить щорічно в першу неділю вересня. Ріпа (картопля), за словами гуцулів, продукт, який врятував їхніх предків від голоду. Тому вшанування картоплі на Рахівщині є своєрідним ритуалом для мешканців цього району. Ближче до полудня відбулося урочисте запалення гуцульської ватри, після чого всі гості села перейшли до гулянь. Запалював варту Богдан Праничук, саме його сім’я започаткувала це свято в Лазещині три роки тому.
Шкода, але власне картопляних страв цього року було негусто, декому з гостей навіть не вистачило покуштувати. Якщо торік у Лазещині під час фестивалю на приготування страв пішло півтонни картоплі й було зварено близько двадцяти різних страв із ріпи, то цього року всього-на-всього п’ять (!). Та власне і приготуванням страв фестивалю займалося лише дві-три родини.

Людмила Федоришина для clipnews.info

Запалення символічної варти на честь свята у відеоролику

admin