Мельниченко підозрює Балогу в організації замахів на Ющенка й Тимошенко

За його словами, для реалізації такого сценарію “не обов’язково виводити танки на вулиці, не обов’язково стріляти по Верховній Раді”.


“Одним з можливих силових варіантів є інспірування замаху на Віктора Андрійовича Ющенка або на Юлію Володимирівну Тимошенко. Такий план в “гарячих головах” зараз розробляється”, – зазначив Мельниченко.


На уточнююче запитання, кого він має на увазі, Мельниченко сказав: “Одним з них я вважаю голову президентської адміністрації Віктора Балогу”. При цьому він зазначив, що має у своєму розпорядженні багато фактів, “які вказують, що Балога систематично порушував Кримінальний кодекс”.


Крім того, на одне з запитань Мельниченко відповів, що стверджувати про можливість силового сценарію в Україні йому дозволяє інформація, яку він одержав тиждень назад у Вашингтоні. “Я зустрічався з низкою людей, і вони говорять, що такий сценарій можливий”, – сказав колишній охоронець Кучми.


У зв’язку із цим Мельниченко закликає відповідні підрозділи й служби вжити заходів по посилення охорони Ющенка й Тимошенко. Він вважає, що одним з таких кроків повинна стати заборона Ющенку й Тимошенко “сидіти на передніх сидіннях автомобіля”.


Разом з тим Мельниченко вважає, що до іншого варіанта силового сценарію окремі політики й політичні сили можуть вдатися, використовуючи тему “зовнішнього ворога в обличчі Росії”.

admin