Маленькі ужгородки зможуть стати “Чарівними перлинками”

Ще в 2004 році маленька Юлія Місяйло перемогла в місцевому конкурсі “Міні-міс Чарівна перлинка”. Цей титул приніс їй чимало подальших перемог. Маючи так звану “перепустку” — перемогу в “Перлинці”, Юля взяла участь у конкурсі “Імена майбутнього світу” (проходив в Одесі у 2005 році), де отримала гранд-прі. Потім у 2006 році отримала можливість позмагатися за звання “Міні-міс світу” (конкурс проходив у Домінікані) й виборола титул “І віце-міні-міс світу”. Наступна перемога чекала на Юлю у Криму, адже вона взяла участь у конкурсі “Юна модель України”. І знову — титул “І віце-міні-міс”… Цього всього не було б, якби не участь у місцевому конкурсі “Міні-міс Чарівна перлинка”, який щороку проходить в обласному центрі Закарпаття.
Ще одна маленька ужгородка Анюта Ком’яті після участі в конкурсі “Міні-міс Чарівна Прелинка” стала обличчям двох київських фірм одягу. А в конкурсі “Юна модель України” отримала титул “Міс артистичність”.
Маленька ужгородка Анастасія Гунда також брала участь у “Перлинці”, після чого отримала титул “Міс оригінальність” на конкурсі “Міні-міс Україна-2007”, що проходив у Донецьку.
Як бачимо, конкурс перлинок дарує шанс на перемогу у великомасштабних дійствах. Власне, незабаром в Ужгороді відбудеться конкурс “Міні-міс Чарівна перлинка — 2008”.
У Падіюні кажуть, що до 23 вересня можна подавати заявки на участь у конкурсі “Міні-Міс Чарівна Перлинка — 2008”. Запрошуються дівчатка віком 5—7 років. Організатор конкурсу Олена Ассаул зазначила, що з дівчатками проведуть співбесіду, а також влаштують кастинг. Опісля фіналістки зустрінуться на святі маленьких красунь. Ще не відома точна дата проведення конкурсу, однак, за словами О. Ассаул, орієнтовно захід відбудеться 4 жовтня.
Довідки телефоном: 64-34-00.

Евеліна Гурницька, Clipnews.info

admin