Майбутня еліта прийшла до ЗакДУ…

Як зазначив у своєму виступі ректор ЗакДУ Федір Ващук, з основними завданнями, які ставилися в університеті на 2007-2008 навчальний рік, вдалося впоратися. Зокрема, виш вийшов у лідируючі позиції в розробці та запровадженні навчально-педагогічних та інформаційно-освітніх технологій^ навчальний процес спрямовано на розвиток у студентів здібностей для творчого підходу в розв’язанні нестандартних ситуацій^ забезпечено застосування внутрішнього контролю якості освіти^ підвищено конкурентоспроможність випускників на ринку праці завдяки здобутому якісному багажу знань, володінню іноземними мовами та сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями тощо.
Із року в рік Закарпатський державний університет набуває все більшої популярності в регіоні. Так, цього літа до вишу було подано 2208 заяв вступників. Студентами стали 725 абітурієнтів, з них – 136 медалістів та осіб, що мають свідоцтво з відзнакою.
Студентські квитки новоприбулим здобувачам вищої освіти вручали декани факультетів. Окремо відзначили першокурсників, котрі стали студентами ЗакДУ завдяки перемозі в конкурсно-ігровій програмі “Майбутня еліта Закарпаття-2008”. Цього року гра проводилася вп’яте. Конкурсне змагання дало змогу відчути себе повноправними першокурсниками задовго до вступної кампанії одразу вісьмом переможцям. Семеро з них скористалися такою можливістю і тепер навчаються в ЗакДУ.
У рамках святкування Дня знань відбулося й розширене урочисте засідання Вченої ради Закарпатського державного університету. Вже кілька років поспіль цього дня відзначають людей, котрі справили вплив на розвиток університету, налагодили тісні партнерські зв’язки та сприяють набуттю позитивного іміджу вишу на світовій арені. На знак поваги до таких особистостей згідно з давньою європейською традицією три роки тому Вчена рада ЗакДУ прийняла рішення про присвоєння звання почесний Доктор університету (Doctor honoris causa). Цього року почесного звання удостоєний професор, декан Кошицького виробничо-господарського факультету Братиславського економічного університету Міхал Ткач. Номінант висловив вдячність за отриману відзнаку, пообіцяв бути гідним її та в подальшому плідно співпрацювати з науковцями ЗакДУ на благо розвитку міжнародної вищої школи, повідомили з прес-служби ЗакДУ .

ЗІА “Простір”

admin