Фундація Регіональних Ініціатив про “живий ланцюг” в Ужгороді

Акція, яка сьогодні відбулася, на жаль, деяким чином повертає нас до часів “кучмізму”, коли звичною справою були організовані “вивезення” студентів, школярів, працюючої молоді на “потрібні” мітинги, зустрічі з політиками, акції чи заходи. Хіба у тому числі не проти цього молодь протестувала під час Помаранцевої революції? Проте, сьогодні ми бачимо, що подібні методи з успіхом використовуються і “демократичними” політичними силами. Сьогодні на акцію “Живий ланцюг” були звезені студенти Ужгородського національного університету, учні Ужгородського ліцею та працівники бюджетної сфери.
Ужгородська “Фундація Регіональних Ініціатив” категорично засуджує подібні дії та заявляє про неприпустимість використання молоді у політичних “розборках” будь-яким з політичних штабів. Ми наголошуємо на неприйнятності задіяння молодих людей у політичних акціях із примусу або ж за гроші.
Ми, як позапартійна молодіжна громадська організація, глибоко стурбовані тим, що не зважаючи на усі демократичні перетворення, наші політики, дуже часто ставляться до української молоді, лише як до “декорацій” на мітингах, до товару, який можна купити за гроші або ж за допомогою тиску. У той же час, політики не особливо враховують інтереси молоді у своїй законотворчій та законодавчій роботі, не надто переймаються втіленням політичних обіцянок, даних молодим українцям під час виборів. Проте, хочемо нагадати, що не зважаючи на усю терплячість української молоді, у критичні моменти вона завжди вміла згуртовуватись та відстоювати як свої, так і державні інтереси та демократичні цінності, про що свідчать Революція на граніті, Помаранцева революція, студентські страйки медиків тощо.
Саме тому ми застерігаємо усі політичні сили від подібних методів проведення політичних акцій. У іншому разі ми обіцяємо широко інформувати громадськість про “демократичність” подібних заходів, не залежно від того, якою політичною силою вони б не проводились.

Правління Ужгородської УМО ВМГО “ФРІ”

admin