Екс-губернатор Різак шукає роботу

У зверненні до потенційних роботодавців наведено «резюме» Івана Різака: «Спеціальність – фізик, викладач фізики. Служив в Радянській армії. Достроково закінчив аспірантуру. Кандидат фізико-математичних наук, автор і співавтор понад 100 наукових робіт у провідних журналах України, Росії, Європи, США.
Працював директором Закарпатського центру соціальної служби для молоді, завідувачем оргвідділу Закарпатської облдержадміністрації, народним депутатом України, головою парламентського комітету з екології, природокористування та ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З вересня 2002 до січня 2005 року — голова Закарпатської облдержадміністрації.

Довідка.

Іван Різак – екс-голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Іванові Різаку інкримінують доведення до самогубства ректора Ужгородського державного університету В. Сливки^ зловживання службовим становищем^ одержання хабара^ користування мобільним телефоном за рахунок “Закарпаттяобленерго”^ організацію масових заворушень у Сваляві^ незаконну видачу посвідчень радника губернатора трьом особам.
Екс-губернатор Закарпатської ОДА засуджений до 5 років позбавлення волі з річним випробувальним терміном.


ЗІК

admin