Дружини Віктора Балоги та його двоюрідного брата за безцінь купили військове містечко в Мукачеві

За інформацією «Української правди», відомо, що обидва учасники аукціону – ТОВ «Вікна-Буд Закарпаття» та ТОВ «Партнер» (останній і став переможцем) – входять до структури «Барва», засновником якої є Віктор Балога.


Особливо привабливим з комерційної точки зору є лот №2, адже три його об’єкти знаходяться, у самому центрі Мукачева. До першого, земельної ділянки у 38 соток по вул. Валенберга, 11, від будинку ратуші 150 метрів. Ділянка фактично впирається в задній двір міської управи. Другий об’єкт – комплекс будівель загальною площею 1535 кв. м. та земельна ділянка у 42 сотки – знаходиться за 40 метрів від першого, а третій – споруди загальною площею 3000 кв. м. та земельна ділянка у 125 соток – за 70 метрів від другого.


За перший лот аукціону ТОВ «Партнер» заплатило 7 мільйонів 857 тисяч гривень, проте якщо до цієї суми додати 2,5 мільйона гривень, витрачених ним же на купівлю квартир (саме така сума є пропорційною відносно другого лоту) – вийде 10 мільйонів 357 тисяч гривень, або 2 мільйони 50 тисяч доларів.


Реальна ціна зручної ділянки в центрі міста набагато вища й доходить до 50 тисяч доларів за сотку. Натомість дружини В.Балоги та В.Петьовки отримали 205 дуже привабливих соток та ще й з приміщеннями (частину яких, без сумніву, після ремонту можна використати під комерційну діяльність) за ціною в 10 тисяч доларів за сотку.


Приблизно така ж історія і з другим лотом – об’єктом по вул. Берегівській, 41-А. Колишнє військове містечко розміщене хоч і не в самому «серці» Мукачева, проте належить до центральної частини міста, від ратуші до нього – 750 метрів.


Комплекс різноманітних споруд загальною площею 9,2 тисячі квадратних метрів та ділянка в 4,6 га обійшлися переможцю аукціону в 13 мільйонів 973 тисячі гривень. Додавши до цієї суми 3,75 мільйона гривень, витрачених ТОВ «Партнер» на купівлю решти квартир, отримаємо 17 мільйонів 723 тисячі гривень, або 3 мільйони 509 тисяч доларів. За інформацією ріелторів, ринкова ціна «голої» землі під комерцію в цьому мікрорайоні Мукачева становить щонайменше 15 тисяч доларів за сотку, а з приміщеннями її ціна набагато вища. Дружинам В.Балоги та В.Петьовки кожна сотка з 4,6 га (та ще й з такими капітальними будівлями, як казарма, спортзал, їдальня, клуб, мийка тощо) обійшлася всього в 7,6 тисяч доларів.Clipnews.info

admin