Дорозі життя від Тойоти

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок. Для дітей з обмеженими можливостями – це особливе свято. На сьогодні в Ужгороді


на обліку медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” перебуває 250 дітей з вадами розумового та фізичного розвитку.


В МСРЦ “Дорога життя” центрі проводиться медична реабілітація дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, яка включає в себе такі методи як масаж, мануальна терапія, фізіотерапія, гідротерапія, кінетотерапія, механотерапія, лікувальна фізкультура, електростимуляція, діти також задіяні в соціально-культурних програмах Центру.


Але центр не має можливості придбати діагностичне обладнання для об’єктивної оцінки результатів і, як наслідок, правильного коригування лікування, що проводиться.


Є люди, яким не байдуже майбутнє дітей з обмеженими можливостями. Першого вересня в МСРЦ “Дорога життя” зібралися представники влади: заступник міського голови, начальник Управління праці та соціального захисту населення, а також бізнесмени, які підготували сюрпризи для дітей. Генеральний директор Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” Пацкан Валерій Васильович подарував центру необхідне медичне обладнання, інгалятори. Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” планує на постійній основі допомагати МСРЦ “Дорога життя”.

admin