Даішники чергуватимуть біля навчальних закладів

Для належної реалізації Указів Президента України від 12.11.2004 р. № 1398/2004 „Про заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні”, від 20.11.2007 р. № 1121 „Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху”, а також з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року в області з 20 серпня по 20 вересня проводиться конкурс-рейд „Увага! Діти – на дорозі!”.
Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством освіти і науки України та Головною державною інспекцією на автомобільному транспорті затверджено Положення про проведення цього заходу.

Під час проведення конкурсу-рейду органами управління освітою, керівниками загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області спільно з місцевими відділеннями Державтоінспекції в містах та районах:
До 1 вересня 2008 року здійснено обстеження прилеглих до навчальних закладів територій з метою усунення недоліків в організації руху на них та заміни несправних засобів регулювання.
Організовано обговорення на серпневих конференціях педагогічних працівників, нарадах та семінарах проблем щодо запобігання загибелі, травмуванню дітей в автопригодах з визначенням шляхів поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки в процесі дорожнього руху.
Забезпечено проведення в першій декаді вересня в навчальних закладах області уроків, інструктажів з правил дорожнього руху з використанням методичних, навчальних посібників та унаочнення.
Здійснено оновлення та обладнання навчальних автомайданчиків, куточків безпеки руху, тематичних стендів.
Організовано проведення конкурсів та виставок дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху, виступів агітбригад загонів ЮІР і тематичних театралізованих уроків для молодших школярів.
Організовано також щоденне чергування громадських помічників ДАІ на територіях, прилеглих до навчальних закладів, із залученням загонів юних інспекторів руху.
Визначено кращих учасників Всеукраїнського конкурсу-рейду „Увага! Діти – на дорозі!”.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

admin