Черговий „наїзд” прокурора Ужгорода на міську громаду

Засоби масової інформації краю вже неодноразово писали, говорили та показували про аспекти „тактики та стратегії” діяльності прокурора міста Ужгорода, що діє в інтересах третіх осіб, виконуючи політичні замовлення, які суперечить не тільки закону, але й наносить істотну шкоду інтересам ужгородської громади та держави в цілому.


На жаль ставленик балогівської влади почуває себе безкарним та продовжує діяти в знайомий закарпатцям спосіб.


Намагаючись бути об’єктивними в оцінці діяльності прокурора міста Ужгорода пана Стратюка, на всяк випадок перевірили, чи відповідає дійсності мотивація прокурора стосовно будівництва супермаркету „Нова лінія” у місті Ужгород.


Як повідомив журналісту заступник директора будівельної фірми Олександр Корольов проектанти ТЦ „Нова лінія”, повністю убезпечили об’єкт від повеневих та ґрунтових вод. При цьому застосовані новітні технології будівництва, що давно вже використовуються у світі. За планом робіт супермаркет „Нова лінія має запрацювати в жовтні цього року. Сучасний супермаркет будівельних матеріалів не лише забезпечить закарпатців всім асортиментом будівельних матеріалів, але й створить додатково більше 1000 робочих місць. Крім того, комерційна діяльність об’єкту такого масштабу додасть до бюджету міста серйозну частку фінансових надходжень.


Виявляється „дивні” на перший погляд дії прокурора Олександра Стратюка мають своє логічне тлумачення -чим гірше для ужгородців, тим замовникам та виконавцю краще.


Більш детально у інтерв’ю з представником будівельної компанії.


Залишаються сподівання, що суд винесе законне рішення на користь тисячі робочих місць для ужгородців та серйозних фінансових ресурсів до державної і міської скарбниці, які вкрай необхідні для вирішення багатьох соціальних програм.Clipnews.infoІнтерв’ю з заступником директора будівельної фірми по зведенню ТЦ „Нова лінія” Олександром Корольовим у відеоролику.

admin