Андрій Сербайло:”Про корупцію голови ОДА та розвал коаліції у ВР з ініциативи Віктора Балоги”

Андрій Сербайло наголосив, що демократична коаліція у Верховній Раді зруйнована за особистим дорученням Президента Віктора Ющенка. Саме він разом з главою свого Секретаріату Балогою є головними винуватцями того, що на її існуванні фактично поставлено велику жирну крапку. БЮТ жодним чином не причетний до розвалу демкоаліції, адже з неї вийшли депутати фракції НУНС за особистим наполяганням Віктора Ющенка і Віктора Балоги.


Успішне голосування 2 вересня продемонструвало, що український парламент, незважаючи на численні закиди з боку Секретаріату президента про його недієздатність, цілком здатен конструктивно і плідно працювати. Таким чином у самій Верховній Раді нарешті створено механізм ситуативних голосувань, який дозволяє уряду в умовах, коли коаліція не здатна забезпечувати прийняття рішень, проводити через парламент важливі соціально-економічні рішення. Чого, до речі, вже давно вимагав сам Ющенко. Однак, як виявилося, насправді він у цьому не зацікавлений – як тільки парламент почав працювати стабільно, у СП почались істерики і демарші. Зокрема, звинувачення у зраді.


Ющенко взагалі не має ніякого права говорити про чиюсь «зраду». Саме він підписував меморандум про дружбу з Партією регіонів, Універсал національної єдності – з Януковичем, комуністами і Морозом, вносив Януковича на посаду прем’єр-міністра та сам намагався створити широку коаліцію. Врешті, призначив на посаду Секретаря РНБО одного з лідерів ПР Раїсу Богатирьову.


Андрій Сербайло також звернув увагу журналістів на поведінку обласних чиновників та представників влади, які навипередки взялися паплюжити уряд й висловлювати підтримку президенту. При чому роблять це передусім ті, хто ще нещодавно закликав до створення коаліції з Партією Регіонів.


Спільне голосування фракціями Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів жодним чином не означає остаточного розриву БЮТ із НУНС чи початок політичного зближення Блоку з ПР, а тим більше спробу створення ними нової парламентської більшості. Однак питання збереження коаліції – це питання, скоріше, не до БЮТ, а до президента.


Насамкінець Андрій Сербайло висловив свою позицію і заявив: „Якщо за 10 днів В. Ющенко не повернеться до коаліції – потрібно ставити питання про одночасні дострокові президентські та парламентські вибори.


Крім того, Андрій Сербайло на прес-конференції представив журналістам неспростовні, документальні докази корупційних дій голови Закарпатської ОДА Олега Гаваші.Clipnews.info
Керівник фракції БЮТ в Закарпатській обласній раді Андрій Сербайло на прес-конференції відповідав на запитання журналістів, звинуватив голову Закарпатської ОДА Олега Гаваші у корупції, все у відеоролику

admin