300 ужгородців отримають роботу в “Епіцентрі”

Відкриття гіпермаркету в Ужгороді принесе місту значне пожвавлення на ринку будівельних матеріалів міста та області, а також покращення економічного розвитку регіону загалом. Мешканцям міста та навколишніх районів уже не доведеться їхати до супермаркетів сусідніх областей чи за кордон, аби купити той чи інший товар.
300 мешканців Ужгорода отримають робочі місця, а це не тільки стабільний заробіток, оплачувана відпустка, а й можливість для кожного працівника впевнено планувати своє майбутнє, оскільки „Епіцентр К” дбає про благополуччя своїх працівників, виплачує премії за сумлінну працю та надбавки за вислугу років. А тим, хто працює в компанії понад рік, надає безвідсоткові кредити на придбання житла або автомобіля.
Ужгородський міський центр зайнятості укомплектував кадрами новий гіпермаркет „Епіцентр”, працевлаштовуючи безробітних та незайнятих громадян на новостворені робочі місця. Центр зайнятості організував проведення міні-ярмарків вакансій та презентацію „Епіцентру”. Усього Ужгородський міський центр зайнятості уже працевлаштував 49 безробітних.

Ужгородський міський центр зайнятості

admin