Зводити житло не поспішають…

Перший будинок вже зводять на Рахівщині, де паводком було пошкоджено 26 людських осель. Багатодітній сім’ї Василини Лофердюк уже зводять будинок.
Виділено земельні ділянки для зведення всіх постраждалих будинків. Будинки зводитимуть за типовими проектами. Наразі ще погоджують проекти з чотирма родинами у Лазещині та двома сім’ями — в Ясінях. Коштів, що виділяються урядом у розмірі 120 тисяч гривень на будівництво нових помешкань, вистачить лише на зведення 30 квадратних метрів житла, тому прийнято рішення про відбудову потерпілим таких же за площею будинків, які вони мали до паводку. „ Ми за рахунок коштів районів побудуємо людям будинки, встановимо вікна, двері, підлогу. Гроші, що надасть Кабінет Міністрів, люди зможуть витрати на облаштування осель, придбання меблів, побутової техніки”, — казав Гаваші.
Переважна більшість потерпілих від паводку виявила бажання відбудовуватись, тільки одна сім’я хоче придбати готовий будинок. При цьому майже 80 відсотків хочуть зводити дерев’яні будинки.

admin