Завдані підрозділам Держприкордонслужби збитки від повені за попередніми даними вже сягнули 5 мільйонів гривень

На сьогоднішній день у районах стихійного лиха працює 25 спеціально створених груп загальною чисельністю близько 300 осіб. Також залучено близько 100 одиниць різноманітної техніки та 2 гелікоптери, що базуються в Ужгороді та Чернівцях.
За попередніми підрахунками сума завданих прикордонному відомству збитків вже сягнула 5 мільйонів гривень, однак остаточна цифра буде визначена лише тоді, рівень води знизиться до звичайного, адже зараз частина прикордонних об’єктів перебувають у зоні затоплення. Наразі першочерговим завданням служби є відновлення під’їзних доріг до підрозділів, що дало б змогу забезпечити їхнє нормальне функціонування. Крім цього здійснюється ремонт приміщень, відновлення прикордонних знаків, контрольно-слідової смуги, інженерних споруд, дозорних шляхів та мостів, веж тощо.
Переший мільйон гривень для відновлення прикордонної інфраструктури вже надійшов на ділянки, де ситуація найскладніша. Крім цього прикордонники надають допомогу своїм співробітникам, що постраждали від повені та членам їхніх сімей. Отримали матеріальну допомогу та позачергові відпустки ті співробітники відомства, родини яких постраждали від повені. Усього із зони лиха було евакуйовано 11 прикордонників та 79 членів їхніх сімей.

Сайт Державної прикордонної служби України

admin