Закарпатцям залишається вірити в обіцянки Гаваші…

Порушувалися питання як особистого характеру, так і ті, що мають значення для громади району. Пані Галина, багатодітна матір, яка виховує 14 дітей, в тому числі 8 неповнолітніх, просила допомогти вирішити житлові проблеми. Наразі вся родина проживає в одному із сіл району, в однокімнатній квартирі площею 26 метрів квадратних. Керівник краю запропонував багатодітній родині два варіанти її вирішення: побудувати нову оселю або придбати у селі будинок. Другу пропозицію і було обрано як найбільш оптимальну. Родина має в найближчий час знайти будинок, що продається. Коли мова зайшла про кошти, то Гаваші пообіцяв, мовляв, будуть.
З питанням ремонту доріг до голови облдержадміністрації звернувся сільський голова Стричави Іван Фрінгош. За його словами, в двох селах — Княгині та Стричаві — є відрізки дороги до віддалених присілків, куди взимку неможливо доїхати. Голова просив сприяння у керівника краю, адже коштом сільського бюджету багато не зробиш. Олег Гаваші дав доручення фахівцям служби автомобільних доріг, щоби вийти на оптимальне рішення.
Василь Петрунь, головний інженер одного з деревообробних підприємств, просив сприяння у вирішенні проблеми тирси, якої за роки роботи підприємства накопичилося немало. Олег Гаваші запропонував головному інженеру налагодити співпрацю з представниками заводу по виробництву паливних брикетів, що невдовзі запрацює на базі Вилоцького ДОКу, що на Виноградівщині. Це підприємство у великих обсягах перероблятиме біомасу, зокрема і тирсу, солому, листя, гілки тощо.
Двоє пенсіонерів звернуся до голови облдержадміністрації з проханням придбання та встановлення в їхніх оселях газових конвекторів. Вже наступного тижня відповідні служби мають вирішити цю проблему.

Цього ж дня голова облдержадміністрації побував на об’єктах освіти та медицини Великоберезнянщини. Насамперед керівник краю оглянув районну лікарню, яка потребує капітального ремонту. В закладі необхідно реконструювати систему тепло- і водопостачання. Саме приміщення теж вкрай потребує капітальної реконструкції. Загалом на ремонт необхідно майже 2,5 мільйона гривень.
Ще один медичний заклад, який оглянув керівник краю, — Костринська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Будівля зведена ще в кінці XIX століття і теж потребує капітального ремонту. Тут насамперед необхідно міняти дах і систему електропостачання.
Частину коштів на обидва ці медичні об’єкти виділять з районного бюджету, але цього далеко не достатньо. Тож необхідно віднайти гроші в обласному бюджеті. З цього приводу Олег Гаваші дав доручення відповідним управлінням облдержадміністрації.
В цьому ж селі О. Гаваші побував і в дитячому садку. Цього року за рахунок коштів сільради тут було проведено ремонт. Нині заклад відвідує 32 дітей, але прийняти більше малечі в дитсадку не можуть. У Великому Березному голова облдержаміністрації цікавився підготовкою місцевої ЗОШ I-III ст. до початку навчального року. Наразі тут завершуються ремонті роботи.
Відтак Олег Гаваші провів розширене засідання виїзної колегії облдержадміністрації.
А громадянам, які потребують допомоги, залишається вірити в обіцянки губернатора.

admin