Закарпатці не пишаються тим, що вони — українці…

Водночас в Інституті Горшеніна відзначають, що за останні два роки кількість українців, які пишаються тим, що вони є громадянами України, значно зросло.
Так, на питання інституту в 2006 році чи Пишаєтеся Ви тим, що є громадянином України? ствердно відповіли 47,7%, то цього року кількість тих, хто відповів Так, склало вже 68,5%. 7,9% опитаних не змогли відповісти на це питання.
Телефонне опитування проводилося Інститутом Горшеніна з 15 по 20 серпня в 25 обласних центрах України, містах Києві і Севастополеві. Усього, відповідно до випадкового підбору, з обліком основних соціально-демографічних характеристик населення України, були опитані 1000 респондентів, що представляють доросле населення старше 18 років.
Нагадаємо, лише шоста частина жителів великих міст не пишається тим, що живе в Україні, свідчать результати телефонного опитування, передає «Кореспондент».
Як повідомлялося в червні, за даними опитування служби Gallup, що було проведено у 82 країнах світу, 26% їхніх жителів готові емігрувати. Україну хоч зараз готові залишити 25%.

“ЕН” з посиланням на “Кореспондент”

admin