Закарпаття підтопило, бо сільголови траву не покосили?

У період з 1 січня по 18 серпня Закарпатська обласна санепідстанція притягнула до відповідальності і оштрафувала 399 осіб, в тому числі 98 голів сільських і селищних рад за недостатню увагу до благоустрою населених пунктів. Про це сьогодні, 19 серпня, повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА.
Липневий паводок в області засвідчив, що однією з причин підтоплень дворогосподарств і будинків став саме санітарний стан населених пунктів і навколишніх територій. Стихійні сміттєзвалища, не прочищені і не покошені канави, зарослі водовідні канави стали причиною того, що вода, не маючи куди стікати, заливала обійстя.
Окремі зауваження екологів стосуються лісопилок, особливо у гірських районах, де вони створюють цілі гори тирси, яку потім змиває велика вода.
Найбільше оштрафовано керівників населених пунктів на Ужгородщині – 18, на загальну суму 5,6 тисячі гривень. У Мукачівському районі оштрафовано 16 сільських голів (на суму 2,2 тис. грн), в Іршавському – 13 голів на загальну суму 3,09 тисячі гривень.

ЗІК

admin