Закарпатські школярі показали найгірші результати з зовнішнього тестування по Українї.

Гімназії показали трохи кращі результати з української мови і літератури (33,8% відмінників), ліцеї стали безперечними лідерами з математики (майже 44%).
Що стосується спеціалізованих шкіл, тут в середньому по Україні відмінників з обох предметів було близько 25%, а ось в середніх загальноосвітніх школах їх виявилося менше 15%.
На першому місці серед гімназій волинські — вони обігнали навіть київських колег. 47,4% гімназистів Волинської області на тестуванні з математики показали результати не нижчі за 173 бали.
Найсильніші ліцеї за результатами тестування з математики знаходяться в Миколаєві. На другому і третьому місці, відповідно, київські та кіровоградські. Мало випускників з добрими результатами з математики в ліцеях Криму, Закарпаття та Луганської області.
Якщо говорити про звичайні середні школи, більше всього дітей з гарними результатами тестування з математики випустили школи Львівської та Волинської областей, а також Севастополя. Середні школи Луганської, Херсонської, Кіровоградської та Харківської областей показують досить низьку результативність.

Освітній портал
admin