Закарпатські художники пропагуватимуть своє мистецтво через Інтернет

В рамках презентації проекту відбулася виставка картин художників-учасників проекту. До речі, це перший проект на Закарпатті. Його автором і керівником є Василь Кузич. Завдяки проекту закарпатські митці зможуть показати своє мистецтво всьому світу. На сайті (www.renes.com.ua) можна буде знайти інформацію про закарпатських художників, їхню біографію й побачити певну кількість робіт того чи іншого майстра. “В проекті представлені відомі закарпатські художники, більшість з яких є членами спілки художників. Серед них — В’ячеслав Приходько, Едуард Приходько, Борис Кузьма, Наталія Сима-Павлишин, Уляна Кондратюк та інші. Загалом представлено 17 художників”, — зазначив керівник проекту В. Кузич.
На переконання голови спілки художників Закарпаття Бориса Кузьми, сайт уже набув великої популярності у всьому світі, а це, в свою чергу, допоможе закарпатським художникам популяризувати свої картини і швидше їх продати.

Фото: голова спілки художників Закарпаття Борис Кузьма та керівник Інтернет-проекту “Ренес” Василь Кузич на презентації проекту.
Відео: презентація проекту в галереї “Ужгород”

Евеліна Гурницька для clipnews.info

admin