Закарпатські бібліотеки не перевірятимуть. Однак усі бібліотеки України перевірять на наявність комуністичної і шовіністичної літератури

Відповідний лист Мінкультури направило місцевим управлінням культури у зв’язку з численними заявами, що поступають в комітет з питань культури і духовності Верховної Ради від громадських організацій, з проханням перевірити бібліотечний фонд на предмет наявності літератури, що пропагує комуністичну і шовіністичну ідеологію.
Результати перевірок будуть використані при підготовці Державної програми стратегічного розвитку бібліотек, що розробляється Мінкультури.
Крім того, перевірка якісного складу бібліотечних фондів дозволить чітко орієнтуватися на потреби кожного регіону при покупці літератури для поповнення бібліотек.
У Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці зазначають, що їх не перевірятимуть й нічого не вилучатимуть. “У нас нема в наявності комуністично-шовіністичної літератури. Такі книги, скоріше, можна знайти у бібліотеках Харкова, Луганську…”, — наголосила провідний методист вищевказаної бібліотеки Надія панчук.

Clipnews.info за матеріалами «Українських новин»

admin