Закарпатська область оговтується від стихії

На 6 серпня в Закарпатській області не фіксується жодного підтопленного населеного пункта. Повністю зійшла вода з усіх дворогосподарств та будників мешканців потерпілих районів. Частково підтопленими залишаються майже 900 гектарів сільгоспугідь.
За попередньою оцінкою збитки від стихії оцінюються в 163, 7 млн. гривень. За уточненими даними внаслідок паводку в області було зруйновано на пошкоджено 129 мостів, з них 14 – автомобільних, пошкоджено 67 км автомобільних доріг, зруйновано майже 26 км берегоукріплень, пошкоджено 1323 житлових будинків і 11 об’єктів соцкультпобуту та освіти.
До всіх населених пунктів області забезпечено проїзд, відновлено газо,- енергопостачання та телефонний зв’язок.
Наразі в краї тривають відновлювальні роботи. Вже відруконеструйовано 4 гідротехнічні споруди та півкілометра дамб і берегоукріплень, здійснюється регулювання русел річок. У Рахові спеціалістами об’єднаної дирекції будівницвта водогосподарських об’єктів проводиться укріплення залізобетонними плитами берегів Тиси. В селищі Ясіня Рахівського та в селах Добрянське, Калини, селищі Тересва Тячівського районів продовжується облаштування дамб. Працівники служби автомобільних робіт ремонтують пошкоджені шляхи, ведеться очистка підмостових русел . Загалом службою уже виконано робіт на загальну суму понад 1 млн. гривень. 13 кілометрів доріг, 8 мостів відновлено силами управління лісового та мисливського господарства області.
Для проведення подвірних обходів управління охрони здоров’я створило 32 мобільні медичні бригади. Всього медиками оглянуто понад 7 тисяч закарпацтів. Наразі госпіталізовано 15, з них 3 дітей. На амбулаторному лікуванні залишаються 209 осіб, в тому числі 115 дітей.
Працівниками обласної санітарно-епідемічної станції с на 6 серпня призупиненно екпслуатацію 22 об’єктів, з них – 2 дитсадки та 17 установ громадського харчування. Триває знезараження колодязів та джерел водопостачання. Щодня проводиться аналіз питної води у підтоплених районах.
Фахівцями головного управління ветеринарної медицини за наслідками обстеження захоронено 3 свині, 50 голів дрібної рогатої худоби, 840 голів птиці, 148 голів кролів. Загалом очищено та продезинфіковано 362 об’єкти.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА

admin