Забруднення — в межах отриманих норм

На річках області продовжується зниження рівнів води. Максимум паводкової хвилі біля м. Чоп пройшов у другій половині дня 30 липня і покинув територію України.
Окрім часткового забруднення території ВАТ «Тересвянський ДОК» та прилеглої до підприємства території інших забруднень в місцях, які були підтоплені, не виявлено. Обстеження підтоплених територій продовжуються.
Силами підрозділів ГУ МНС України в Закарпатській області, облавтодору та облводгоспу в Рахівському, Тячівському та Хустському районах проводиться ліквідація наслідків паводку, зокрема: відкачка води з колодязів і підвалів, розчистка доріг та кюветів.
Згідно прогнозів обласного гідрометеоцентру у найближчі дні на території краю опадів не передбачається.
Державна екологічна інспекція в Закарпатській області продовжує заходи по проведенню оцінки якості води в транскордонній ріці Тиса з метою запобігання негативних наслідків від прориву хвостової дамби в районі Байя-Борша (Румунія) та переливу наносів у р. Цісла, що є притокою Вишеу.
Наразі продовжуються відбори проб поверхневих вод р. Тиса в прикордонних створах в районі с. Ділове, м. Тячів, Вілок та м. Чоп (Україна)/Загонь (Угорщина). За результатами аналізів – концентрації забруднень знаходяться в межах, допустимих для паводкової ситуації. Контроль за якістю поверхневих вод в Тисі продовжується.

Державна екологічна інспекція
в Закарпатській області

admin