За розбійні напади двох ужгородців засудили до 7 років ув’язнення

Спершу один, а потім і другий з компанії хутко підвелися і вийшли услід за ним. За кілька хвилин поспішив до виходу і його приятель. Наздогнавши Богдана, один із переслідувачів сильно вдарив його кулаком у потилицю, і потерпілий звалився на землю. Нападники стали гамселити свою жертву, після чого відтягнули за ріг кафе і почали нишпорити в кишенях. Витяти гаманця, в якому знаходилося 450 гривень та 75 доларів, стільниковий телефон “Нокіа 6030”. Залишивши Богдана лежати, нападники зникли у нічній темряві. Отямившись від пережитого шоку, чоловік піднявся і подався у чергову частину Ужгородського міськвідділу УМВС, де розповів про зухвалий напад.
Тим часом через чотири дні у тому ж районі невідомі скоїли напад на ужгородця Михайла, котрий повертався додому. Сценарій був схожим: підскочило двоє якихось молодих людей, ударами звалили на землю, відтягнули жертву до гаражів, а там, понишпоривши по кишенях, поцупили стільниковий телефон “Моторола” та кілька гривень. Не знайшовши більше нічого, зловмисники спокійно подалися геть, а Михайло, оговтавшись від пережитого, звернувся із заявою про напад у міліцію. Як показали результати судово-медичної експертизи, в обох потерпілих були тілесні ушкодження середньої тяжкості. Після ретельніших перевірок у поле зору працівників карного розшуку потрапило двоє ужгородців: 22-річний (на той час) Тарас та 27-річний Євген. Зрештою, знайшлися й свідки, котрі дали покази, що стали вагомим доказом у справі. Варто сказати, що обидва підозрювані пройшли тюремні “університети”, за скоєння цілого букету кримінально-карних діянь мали судимості. їх затримання стало справою техніки.
Спершу молоді люди пробували виправдовуватися, але не змогли пояснити, де вони знаходилися у час скоєння злочину. До того ж при хронологічному відтворенні явно випадав відрізок часу, коли був скоєний напад. Знайшлися і свідки, котрі купили в одного з розбійників відібрані “мобілки”. Зрозумівши, що вийти сухими з води не вдасться, стали розповідати про свої діяння. Стримане раніше умовне покарання якийсь час, мабуть, стримувало їх від криміналу. Однак ні Тарас, ні Євген ніде не працювали, а жити хотілося не гірше за інших. Згодом визріла й ідея швидкого збагачення. Вибравши один з барів на вул. Лаврищева, зловмисники вирішили влаштувати своєрідне полювання. Що було далі, читач уже знає.
Після завершення слідства справу розглянув Ужгородський міськрайонний суд. Головуючий процесу аргументовано довів вину обох молодиків. Вирок — Тараса та Євгена засуджено до 7 років і трьох місяців ув’язення. Ухвалою Закарпатського апеляційного суду вирок залишено без змін.

З посиланням на “Закарпаття онлайн”

admin