За право власності на земельну ділянку на Драгобраті чиновник вимагав хабара 10 тисяч доларів

Чиновник зізнався у здійснені злочинів. Про це сьогодні, 3 серпня повідомила прес-секретар прокурора області Вікторія Попович.
За інформацією слідчого в особливо важливих справах прокуратури області Віктора Кузана, який розслідував цю справу, обвинувачений визнає свою вину, до того ж, справу доповнено іще кількома статтями – за зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення.
Начальник відділу земресурсів у Рахівському районі, який вже звільнений від займаної посади, одержав хабара сумою 10 тис. дол. за право власності на ділянку на полонині „Драгобрат”. Він визнав факт вчинення службового підроблення і зловживання службовим становищем (незаконної розробки технічної документації на ділянку, виготовлення державного акту на право власності на неї).

Довідка:

Прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу проти начальника земельного відділу однієї із райдержадміністрацій області, який отримав від приватного підприємця за оформлення земельної ділянки 10 тисяч доларів. Цього року це рекордна сума хабара.
Нечистого на руку чиновника викрили спеціалісти Управління по боротьбі із економічною злочинністю УМВС України у Закарпатській області. Вони підійшли до машини держслужбовця декілька хвилин по тому, як підприємець передав йому 5 тисяч доларів.
“Це був уже «другий транш», оскільки напередодні підприємець вже заплатив чиновникові перші 5 тисяч доларів, проте корупціонер вимагав подвоїти суму. Разом із тим, міліціонери виявили у сумочці чиновника 10 тисяч доларів і тепер з’ясовують, звідки взялася ця сума”, – повідомив начальник УДСБЕЗу УМВС Іван Гульпа.

ZIK

admin