З вирубкою лісів у Карпатах будуть розбиратися

Рада національної безпеки і оборони вважає за необхідне розробити програму боротьби з стихійними лихами природного і техногенного характеру. Про це за підсумками засідання РНБО повідомив перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш, передає кореспондент «proUA».
За його словами, основною проблемою на сьогоднішній день є відсутність єдиної програми з боротьби з стихійними лихами. «На засіданні РНБО було прийняте рішення про необхідність створення такої програми», — відзначив Гавриш.
Крім того, за його словами, РНБО рекомендує підсилити роль і функції Міністерства з надзвичайних ситуаціях і армії у разі, коли виникають погрози стихійного і техногенного характеру.
РНБО також виступає за заборону промислової вирубки лісу в Карпатах. «З метою попередження виникнення надзвичайних екологічних ситуацій в гірських лісах Карпат, припинити промислову заготівлі дерев і вирубку лісу», — сказав він, коментуючи рішення РНБО.
Гавриш також відзначив, що РНБО виступає за створення належного механізму фінансування регіонів через цільову субвенцію уряду.

proUA

admin