Виглядало відбувається зібрання працівників автозаправних станцій, а з’ясувалося то установча конференція міського ЄЦу в обласному центрі

Цікаво, що переважна більшість делегатів, цього дійства – працівники автозаправних станцій. Невтаємниченим могло здатися, що відбуваються збори працівників ВАТ „Концерн Галнафтогаз”. Однак наступне обрання керівника Закарпатської філії нафтогазового концерну, головою Ужгородського міського ЄЦу пана Віктора Трикура, вказало на мету заходу. Звичайно, не обійшлося без пильного ока нашого „золотенького” Івана Балоги.


Як водиться, у компанії де народжується політичне немовля не обійшлося без Іштвана Цапа, Володимира Панова та Олексія Кіндрата, що за свою політ кар’єру облітали майже всі політичні партії, яка з’являлися на крайовому обрії. Звичайно дійство „народження” міського політичного немовляти, не обійшлося без керівних працівників від обласної медицини.


Особливе враження на присутніх справив виступ Омеляна Мателешко, який переконував присутніх, що нарешті після стількох років неперервних блукань по партійних списках, він таки дійшов до омріяної мети і його бунтівна душа знайшла себе у ЄЦі.


Після полум’яних виступів, окрім голови Віктора Трикура, партійно-ревізійного контролера – пана Сойнова, вибрали політраду до якої призначили Олексія Кіндрата, Іштвана Цапа, Володимира Чубірко, Миколу Вегеша, Юрія Яцину та Володимира Смоланку. Доречі останній, таки розчулив автозаправочну публіку сором’язливим зізнанням, що це в нього вперше. Вперше, це про партію. Присутні схвально сприйняли таке зізнання пана Володимира, та щоб підбадьорити новобранця, подалися на фуршет. Подейкують, що найбільше цьому зрадів наш керівний професор. З історії відомо, що дуже він полюбляє, такі партійні заходи.Clipnews

admin