Вперед — за качками, лисами, куликами…!

Закарпатські природоохоронці встановили строки полювання на пернату дичину. На качок, лиску, куликів, голубів та гусок мисливцям дозволено полювати з 18 години 9, 10, 17 та 24 серпня цього року, на перепілок — до 27 жовтня, а на куріпок сірих і фазанів — з 12 жовтня до 28 грудня. Для охочих добути качку чи гуску у холоднішу пору року, строки полювання продовжено з 12 жовтня до 28 грудня. Про це 19 серпня повідомили в туристично-інформаційному центрі Закарпаття.
Днями полювання є неділя, а для мисливців-власників собак лягавих порід і спанієлів, що мають допуск до полювання, визначено додаткові дні — це середа та субота. За словами першого заступника начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області Йосипа Повхана, полювати дозволено в Ужгородському, Мукачівському, Берегівському, Виноградівському, Іршавському, Хустському та Тячівському районах.
Крім того, встановлено норми добування пернатої дичини: один мисливець за день полювання не може добути більше як, наприклад, 1 фазана чи 3 качок, повідомляє прес-служба управління охорони навколишнього природного середовища області.

ЗІК

admin