В Ужгороді прибиратиме молодь

У суботу, 16-го серпня, активісти громадської організації «Ескит» – молоді ужгородці прибиратимуть центр міста (по обидва боки пішохідного мосту) від сміття.
Їх можна буде упізнати за однаковими футболками. До них також можна буде приєднатися — рукавичок, обіцяють, вистачить на всіх.
Ці кілька десятків молодих людей, яким не байдуже, де вони живуть, уже прибирали цього року — у Боздоському парку. Проте через тиждень побачили там ще більше сміття, ніж до своєї акції. Тому вирішили, що варто звернутися до інших ужгородців і попросити їх — не смітіть! Тому прибиратимуть публічно. На Театральній площі розмістять щось на зразок плаката з надписом «Я приймаю рішення не смітити», під яким зможе підписатися кожен мешканець і гість міста.
Учасниця об’єдання «Ексит» Крістіна Воронова розповідає: «Я дуже сподіваюся, що нас почують. Насамперед ми хочемо, щоб люди задумалися над власним внеском у чистоту свого міста. Усі ми хочемо жити красиво, але для цього варто починати з себе».
Організація «Ексит» — це молоді люди, яким важливо, де вони живуть, як живуть їхні однолітки і взагалі люди в Ужгороді. Головна теза цього об’єднання — «Вихід є». Вони пропонують альтернативу корінню і розпиванню алкоголю під під’їздами. Це різноманітні клуби за інтересами. Наприклад, вже сьогодні діють англомовний клуб, спортивний (баскетбольний, легкоатлетичний), креативний (різноманітні гобі), клуб «Потенціал» або «Повір у себе» тощо.

Закарпаття онлайн

admin