Ужгородський аквапарк: запитання і відповіді

Депутата міськради Олега Лукшу цікавило питання робочих місць під час будівництва аквапарку та власне експлуатації водно-оздоровчого об’єкту. Як пояснив присутнім керуючий фірми SAFF пан Флоріан Марган, на будівництві аквапарку планується залучити більше як 500 українських працівників будівельних спеціальностей, що будуть мати гарантовані робочі місця на протязі двох років, допоки об’єкт буде запущено в експлуатацію. В наступному власне у побудованому водно-оздоровчого комплексу „Водний світ” буде створено 200 робочих місць для міста Ужгорода.


Відомого професора Василя Химинця цікавило питання кількості відвідувачів які зможуть відпочити в аквапарку та його рентабельність для інвестора. Німецькі гості пояснили, що розрахунково парк може прийняти 700 тисяч відпочиваючих, а стосовно рентабельності, то інвестор звичайно розраховує на прибуток – це закони ринкової економіки.


Далі було ще багато запитань. Виглядає інвестор та архітектор проекту повністю угамували зацікавленість ужгородців стосовно того, яким буде водно-оздоровчий комплекс „Водний світ” в Боздоскому парку, та що це дасть обласному центру та його мешканцям.


Крапку у дебатах поставив екс-мер Ужгорода Еміл Ландовський, який авторитетно пояснив присутнім, що побудова такого об’єкту в місті Ужгороді є справою власне ужгородської громади, а не обласної влади.
Микола Кошута для Clipnews. infoЗапитання і відповіді на презентації проекту водно-оздоровчого комплексу „Водний світ” в Боздоскому парку на відео ролику

admin