Ужгород представлятиме Україну у міжнародній Асоціації геотуризму

Угоду про вступ до організації ужгородська делегація підписала на зустрічі членів Асоціації у Кракові. Кияни приїхати туди не змогли.
Федір Шандор розповів, що в Ужгороді Асоціацію представлятиме Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття, який надає інформацію туристам, здійснює ряд проектів, наприклад, проводить навчання і майстер-класи для охочих надавати послуги сільського зеленого туризму.
Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття також розробляє туристичні маршрути краєм. Уже діє т.зв. Винний шлях, готують мережу маршрутів Гастрономічного та Військового шляхів.

Довідка:

На Закарпатті розробляють мережі туристичних маршрутів «Гастрономічний шлях» та «Військовий шлях». Туристичні шляхи розробляє Регіональний туристично-інформаційний центр Закарпаття спільно з управлінням з питань європейської інтеграції, туризму і курортів Закарпатської ОДА.
Гастрономічний шлях представлятиме традиційні страви Закарпаття, кухню національних меншин і заклади, які їх найкраще готують. Туристи зможуть не тільки скуштувати, а й навчитися готувати. Можна буде обрати одноденний тур чи більш тривалий. Також можна обирати український, угорський, циганський тощо маршрут. Планують задіяти усі райони.
До початку наступного року вже будуть здійснюватися і екскурсії Військовим туристичним шляхом. Вони знайомитимуть із 6 оборонними лініями, які проходили територією області, тоді як загально відомою є лише одна — так звана «лінія Арпада».
Подорож п’ятьма винними підвалами, розташованими у трьох районах області – Ужгородському, Мукачівському та Берегівському входить до туристичного винного маршруту, розробленого закарпатськими виноробами.
Вино, яке пропонуватиметься для дегустації упродовж маршруту є найвищої якості, – переконує Олександр Ковач: «Взірці з винних підвалів пройшли експертизу в Одеському інституті виноградарства та виноробства та ім.Таїрова і отримали відповідні сертифікати». Ініціатори туристичного винного шляху мають на меті не тільки привабити туристів до Закарпаття, але й підтримати приватних виноробів, які через невеликі обсяги виробництва не можуть отримати ліцензії. Зате вони можуть реалізовувати власну продукцію у рамках туристичних акцій та заходів.

ZIK

admin