Укрзалізниця готується до Євро-2012 та продовжує роботи з впровадження руху швидкісних поїздів

Зокрема, виконуються ремонтно-будівельні роботи на напрямках впровадження швидкісного руху поїздів: Київ – Полтава – Красноград – Лозова – Донецьк, Красноград – Дніпропетровськ, Київ – Жмеринка – Львів, Бурти – Користівка. Загалом у ході реалізації проекту вже модернізовано 34,2 км колії, капітальний ремонт проведено на 9,7 км колії, середній ремонт на 43,17 км, комплексно-оздоровчий ремонт – 61,8 км. Також замінено на нові 18 км рейок та 99 комплектів стрілочних переводів.
Також, триває комплексна модернізація ділянки залізничного напрямку Полтава-Бурти-Користівка для розвантаження ділянок залізничних напрямів, якими рухатимуться пасажирські поїзди з уболівальниками на Євро-2012.
На будівництві парної колії Бурти – Користівка з одночасним проведенням модернізації колійного господарства при проведенні електрифікації в поточному році виконані роботи з укладання 18,82 км колії, здійснена модернізація 0,87 км колії, капітальним ремонтом відновлено 2,533 км колії. Крім того замінено 11 комплектів стрілочних переводів на нові.
Для електрифікації ділянки вже встановлено 2219 шт. опор контактної мережі, змонтовано 945 консолей та 44 жорстких поперечок, розкатано 40,01 км контактного проводу та 39,6 км несучого тросу.

Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці

admin