У закарпатців добрі знання

Томенчук надіслав листа голові Закарпатської облдержадміністрації О.Гаваші, в якому говориться, “…більше 21 тис. тестувань пройшли закарпатські випускники загальноосвітніх шкіл з 11 предметів. В цілому були показані добрі знання – більше половини з них виявили результат понад 150 балів, а 14 абітурієнтів отримали максимальну оцінку – 200 балів.
Обласна державна адміністрація, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, органи місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування зробили все від них залежне, щоб така непроста та масштабна реформа в галузі вітчизняної освіти була організована та пройшла на належному рівні. Також, в області було забезпечено права представників національних меншин та підтверджено тезу, що Закарпаття – європейські ворота України.
Можна впевнено сказати, що наша держава зробила ще один вагомий крок до свого самоствердження, наповнивши реальним змістом положення Конституції України про рівний доступ своїх громадян до освіти”.

Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin