У податківців Іршавщини — новий керівник

Представив колективу ДПІ новопризначеного начальника заступник голови ДПА в Закарпатській області Гопа Олександр Михайлович, який у своєму виступі відзначив певні позитивні напрацювання колективу ДПІ, наголосив на головних чинниках, що суттєво впливають на надходження коштів до бюджетів всіх рівнів.
Новопризначений керівник ДПІ висловив впевнення в намірах разом з колективом ДПІ за підтримки керівництва ДПА в області та керівників району забезпечувати повноту надходжень податків до бюджетів всіх рівнів, прозорість відшкодування ПДВ та якісне виконання інших завдань, що входять в функції ДПІ. В процедурі представлення взяли участь голова РДА М.М. Хохлов, заступник голови районної ради М.М. Менчук, прокурор району М.І. Гангур та начальник РВ УМВС І.І. Гольча.
Біографічні дані начальника ДПІ: Петровський Любомир Іванович, народився в 1971 році на Івано-Франківщині. Трудову діяльність податківця розпочав в 1999 році в Хустській ОДПІ, де пройшов шлях від державного податкового ревізора – інспектора до заступника начальника – начальника відділу податкового контролю юридичних осіб Хустської ОДПІ. З 2003 по 2005 рік очолював Міжгірське відділення Хустської ОДПІ. Петровський Любомир Іванович одружений, виховує дочку.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Іршавському районі

admin