Тимошенко відправлять у відставку?

За її словами, більшість експертів висловили думку, що дострокові вибори у Верховну Раду відбудуться в першій половині 2009 року. Водночас більшість політологів та соціологів переконані, що ці вибори не змінять ситуацію. Як зазначив професор Національного університету “Києво – Могилянська академія” Валентин Якушик, дострокові вибори не внесуть зміни, якщо не будуть унеможливлені механізми системної фальсифікації. А для цього, в першу чергу, треба зробити реєстр виборців, підкреслив він.
Ірина Бекешкіна також повідомила, що опитування щодо можливої відставки Юлії Тимошенко показало: більшість (22 експерти) висловили впевненість, що така відставка відбудеться, 5 – не відповіли на запитання і лише троє експертів вважають, що прем’єр-міністр перебуватиме на своїй посаді весь час існування нинішньої Верховної Ради. Більшість опитаних схиляється до думки, що відставка відбудеться восени чи наприкінці 2008 року.
Під час опитування було проведено рейтинг політиків, за результатами якого найуспішнішими політиками першої половини 2008 року експерти назвали Юлію Тимошенко, Віктора Балогу, Арсенія Яценюка та Леоніда Черновецького, які отримали майже рівну кількість голосів. Найбільш неуспішним політиком визнано Віктора Ющенка.
Основними причинами нинішніх кризових явищ експерти вважають боротьбу фінансово-промислових груп за доступ до економічних ресурсів, недолугу політичну реформу 2004 року та початок президентської виборчої кампанії. Головними винуватцями нинішніх кризових явищ в українському політикумі експерти визначили Президента та його Секретаріат, повідомила Ірина Бекешкіна.

Укрінформ

admin