Цигарки ховали в глині, днищі та стінках автомобіля, а також маскували під пральний порошок.

Двоє громадян Румунії, які з різницею у 2 години залишали Україну через пункт пропуску „Дякове”, на Закарпатті, діяли за однією схемою. Рухалися вони автівками „Дачія”, а тютюнові вироби заховали в коробки з-під прального порошку.
Крім цього, тайники та схованки прикордонники та митники виявили на словацькому кордоні — в пунктах пропуску „Хирів” та “Ужгород”.
На Волині прикордонники Луцького загону та працівники митниці знайшли 3 тисячі пачок цигарок. Знахідку виявили в пункті пропуску „Ягодин-залізничний” під час огляду вантажного потягу, що прямував до польського Дорогуська. Невідомі особи ховали тютюнову контрабанду серед вантажу глини в одному з вагонів.
В пункті пропуску „Ягодин-авто” під час прикордонно-митного контролю в конструктивних порожнинах днища автомобіля „Опель”, яким керував 25-річний поляк, знайшли 1340 пачок цигарок. Разом з тютюном чоловік втратив і автомобіль вартістю понад 5 тисяч гривень. Ще одного 38-річного громадянина Польщі позбавили автомобіля „Фіат” вартістю понад 20 тисяч гривень, оскільки у автівці прикордонники та митники знайшли майже 800 пачок сигарет.

Сайт Державної прикордонної служби України

admin