Спецкомісія контролюватиме вирубку лісів Закарпаття

Так, Ющенко визнав за необхідне вивчити стан ведення лісового господарства у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській і Чернівецькій областях, які постраждали від стихійного лиха.
Президент призначив головою комісії заступника генпрокурора Тетяну Корнякову та сформував персональний склад комісії.
Цей орган до 1 жовтня 2008 року має вивчити стан додержання лісового законодавства, організації використання лісових ресурсів, земель лісового фонду, лісовпорядкування і розвитку лісового господарства у згаданих областях.
Він також має проаналізувати здійснювані там заходи з охорони і захисту лісів, в тому числі від незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу.
Крім того, комісія має вивчити стан додержання законодавства при прийнятті рішень щодо надання (вилучення) земель лісового фонду, зміни цільового призначення земельних лісових ділянок у цих областях.
За результатами проведеної роботи комісія має внести пропозиції щодо впорядкування лісокористування, відтворення лісів у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській і Чернівецькій областях, попередження порушень лісового законодавства, а також щодо притягнення відповідних осіб за фактами виявлених порушень до відповідальності.
Як відомо, Кабмін своєю постановою у середу доручив відповідним органам перевірити лісництва Західної України на предмет виявлення незаконних вирубів лісів та притягнути до відповідальності порушників.

Українська правда

admin