Школи Закарпаття готові до першовересня навіть у постраждалих районах

На нараді намаперед йшлося про готовність шкіл постраждалих районів до початку навчального процесу. Переважна більшість шкіл вже готові до нового навчального року, у частині закладів завершуються ремонті роботи, – повідомив в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Мотильчак.
Керівник краю інформував присутніх про виділення коштів на проведення ремонтів у тих навчальних закладах, які постраждали від стихії. Найбільше отримає Тячівщина. Зокрема 276 тисяч передбачено виділити на ремонт загальноосвітньої школи у с. Калини, міжшкільний комбінат у цьому ж селі отримає 56 тисяч гривень, трохи більше 97 тисяч- виділять на школу у с. Грушево. Дитсадок села Руське Поле має освоїти для ремонту 86,5 тисяч гривень. На Рахівщині 14,3 тисяч гривень отримає школа у селі Чорна Тиса, а дитсадок села Луг отримає на ремонт 11,5 тисячі гривень. Нв Хустщині більше 48 тисяч виділено на дошкільний навчальний заклад у селі Крива.
На нараді також йшлося про підготовку навчальних закладів до опалювального періоду. „Шкільні котельні, які були частково підтоплені мають бути відремонтовані і з настанням холодів всі школи мають отримувати тепло безперебійно”, – зауважив голова облдержадміністрації. За результатами наради Олег Гаваші дав доручення начальникам управлінь освіти райдержадміністрацій, згідно якого має бути вивчена ситауція щодо потреб навчальних закладів у шкільних автобусах та обладнанні. Керівник краю також повідомив присутніх на нараді про те, що ще до початку навчання школи Закарпаття отримають 1 мільйон 65 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки. Відповідне розпорядження 26 серпня підписав голова облдержадміністрації Олег Гаваші.
Ще одне доручення керівника краю стосувалося надання матеріальної допомоги дітям шкільного віку, що проживають у постраждалих регіонах. Так, до 26 вересня має бути визначено список учнів до 18 років з сімей, що відносяться до 1-3 категорії постраждалих від стихійного лиха. Їм буде виділено по 1 тисячі гривень.
Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

admin