Шість голів сільських рад будуть відповідати

Державна екологічна інспекція в Закарпатській області перевірила ряд сільських, селищних та міських рад на предмет дотримання вимог ст. 21 Закону України “Про відходи”. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 6 голів сільрад на 697 гривень. Сума збитків, завданих довкіллю засміченням території, становить 3 476,1 тис. грн.
Як повідомили у Держекоінспекції, матеріали перевірок передані в прокуратуру.
Під час перевірок було виявлено зокрема, засмічення земельної ділянки площею 0,82 га в прибережно-захисній смузі р. Тересва на території Дубівської сільської ради Тячівського району. На ділянці облаштували звалище твердих побутових відходів. Сума збитків становить 324,72 тис. грн.
А на території Чорнотисянської сільської ради Рахівського району в прибережно-захисній смузі р. Чорна Тиса також розмістили звалище. Довкіллю завдано збитків на 3 074,217 тис. грн.
Фігурує у матеріалах перевірок, поданих до прокуратури, й деревообробне підприємство СП “Апогей”, яке на території Ясінянської селищної ради (Рахівський район) засмітило земельну ділянку площею 0,7818 га сільськогосподарського призначення відходами деревообробки. Сума збитків становить 77,163 тис. грн.

ZAXID.NET

admin