Рух автотранспорту після паводку на Закарпатті повністю відновлено

– Унаслідок інтенсивних дощів у краї значно підвищився рівень води у водоймах, чимало річок вийшло з берегів, – розповідає начальник відділу організації дорожнього руху УДАІ УМВС України в Закарпатській області підполковник міліції Олександр КОВАЛЬЧУК.—Це призвело до розмиву земляного полотна на окремих ділянках доріг. Особливо постраждали 150-й та 201-й кілометри автодороги державного значення Мукачево—Івано-Франківськ—Рогатин—Львів. Там тривають відновлювальні роботи. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху цю ділянку дороги було відповідно обгороджено й виставлено спеціальні дорожні знаки. Рух транспорту здійснювався лише по одній половині проїжджої частини. За порядком на цій частині шляху постійно слідкує наряд Хустського взводу ДПС УДАІ. Станом на 6 серпня на цій автодорозі залишалося частково зруйнованим земельне полотно та одна половина дороги на 201-му кілометрі, а на 196, 160 та 158-му кілометрах тривають роботи з ліквідації наслідків зсуву полотна. На 199-му кілометрі зафіксовано підмив опор мосту та руйнування бетонного підкрилка.
Залишається проблемною й автодорога Рахів—Богдан—Луги, де на 13 та 14-му кілометрах тривають роботи з ліквідації наслідків зсуву земполотна.
На 28-му кілометрі автодороги Міжгір’я—Колочава—Буштино тривають роботи з ліквідації розмиву полотна.
На автодорозі Ізки-Буковець зафіксовано верховий зсув та розмиття земполотна. Зсув полотна і на ділянках дороги Луг-Косівська Поляна та Луг—Росішка.
Залишаються зруйнованими 2 дерев’яні мости на автодорозі Ясіня–Стебний.
А загалом на ліквідації наслідків паводка на дорогах краю, за інформацією підполковника міліції Ковальчука, було задіяно 230 працівників Державтоінспекції, в тому числі 32 автопатрулів ДПС. За цей час зафіксовано 4 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 6 людей травмувалося. Працівниками ДАІ виявлено 473 порушення Правил дорожнього руху, в тому числі й 22 випадки керування водіями транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

Володимир Павлюх, ВЗГ УМВСУ в Закарпатській області

admin