Про проблеми вивозу побутових відходів в Ужгороді

Наразі в Ужгороді вже працює нова сміттєзбиральна техніка, яка спроможна завантажувати одноразово 69 контейнерів ємністю півтора кубометри кожен. Як запевнив Володимир Олександрович, дві такі машини за три зміни здатні зібрати і вивезти усе сміття, яке продукує населення Ужгорода! Тому можна констатувати: наші сміттєзбиральні підприємства прибиральною технікою на сьогодні забезпечені повністю. Крім того, цими днями у місті появиться три сотні нових сміттєвих контейнерів, для приватного сектора буде запропоновано приблизно стільки ж менших контейнерів. Тобто наразі створено технічну базу для того, щоб Ужгород нарешті ства чистим.


Однак, якщо міська влада докладає до чистоти обласного центру максимальних зусиль, то населення не дуже поспішає укладати угоди з підприємствами, які займаються вивезенням сміття. З КШЕПом угоди уклали близько 85 % користувачів послуг, з КП “Уж” тільки близько 55 %.


З врахуванням такої ситуації влада попереджає: сміттєзбиральні підприємства вимагатимуть через суд примусового укладання угод та стягнення заборгованості з таких громадян. Стосовно недобросовісних платників міська влада буде змушена звертатися до суду.


Тим мешканцям Ужгорода, що з якихось причин не уклали угоди на вивезення побутових відходів нагадуємо адресу комунальних підприємств для укладення угоди на вивезення сміття: КП КШЕП ( вул. Проектна, 3. Тел. 66-11-99, 66-10-27) або КП “Уж” ( вул. Погорєлова, 3, тел. 3-33-11, 2-54-12). Також можна укласти індивідуальні угоди на вивезення сміття зі ЖРЕРами.

admin