Постраждалі нарікають на Тимошенко і чекають конкретних дій та матеріальної компенсації

Їхати до Ясіні було довго, адже дороги були розмиті. За 20 км до пункту призначення (де, до речі, журналісти мали надію зустрітися з прем’єркою) кореспонденти оглядали наслідки лиха й спілкувалися з одеською бригадою. Як стало відомо, одеська бригада ВАТ “Південьзахідшляхбуд” працює вже 10 днів. “Ще кілька днів тому тут було жахливо. Вода піднялася на три метри. Бетонні плити знесло. Хати поплили…”— розповідає бульдозерист одеської бригади Микола Горохов. За словами Горохова, відновлювальні роботи триватимуть до початку зими поточного року. Як зазначили бригадири, найнебезпечніше — в селах Чорна Тиса, Ясіня та Лазещина Рахівського району, куди й подалися журналісти. “Нам важко на щось сподіватися, але ми віримо, що прем’єр-міністр знайде вихід із цієї ситуації” — казав місцевий житель Чорної Тиси пан Василь. Він переконаний, що у всьому вина матері-природи. “Це вже другий раз така повінь, коли мости змиває, електроенергія зникає… Пережили тоді, переживемо й тепер. Може, держава хоч трохи допоможе…”, — зітхає п. Василь. Натомість мешканка того самого села пані Василина обурюється, бо, на її думку, влада навіть пальцем не поворухнула, щоб якось зарадити біді. “Ми тут у біді та ще й без влади. Нема навіть голови райдержадміністрації! Ще під час минулої повені потічок Марковец мало “не відніс” село” — нарікала п. Василина. В чорній Тисі кажуть, що їм не потрібна “подача” у вигляді тисячі гривень і, за словами п. Василини, приїзд прем’єрки нічого би не змінив. “Ми вже наслухалися обіцянок по телевізору, більше нам треба”, — наголосила жінка.
Журналісти побачили жахаючу картину — одразу біля хат протікає потічок, а до житла можна дістатися, перейшовши по дерев’яній перекладині.
Потім надійшла інформації про те, що Тимошенко приїде до Лазещини, де її з нетерпінням чекали люди. Туди подалися і журналісти.

На фото: проводяться відновлювальні роботи неподалік Ясіні.
Відео-ролик: відновлювальні роботи неподалік Ясіні.

Евеліна Гурницька для clipnews.info

admin