Петровської слободи на мільйон гривень хотіли імпортувати з порушенням законодавства

21 серпня 2008 року було підготовлено та направлено на адресу Чопської митниці лист з викладенням суті правопорушення та необхідністю залучення працівників податкової міліції для проведення спільного огляду.
Того ж дня у результаті реалізації оперативної інформації працівниками митного поста «Тиса» Чопської митниці спільно з працівниками податкової міліції було здійснено огляд вантажного автомобіля марки “Рено” з напівпричепом під керуванням громадянина Угорщини Й.
Водій подав до митного оформлення міжнародну товаротранспортну накладну, сертифікат походження на вантаж «Кава натуральна розчинна «Петровська слобода» в кількості 4224 упаковок по 12 банок загальною вартістю 4474,9 доларів США, що згідно з курсом НБУ станом на 21.08.2008 року становить понад 21,6тис.грн.
Під час митного контролю серед поданих до митного оформлення товарно-супровідних документів була виявлена австрійська експортна декларація на зазначений вантаж, оформлена митними органами Угорської Республіки, згідно з якою вартість вантажу складає 152 тис. 461,04 євро, що згідно з курсом НБУ станом на 21.08.2008 року складає майже 1,1 млн. грн.
Таким чином, до митного оформлення були подані документи, що містять неправдиві дані щодо вартості вантажу. За цим фактом працівниками митного поста “Тиса” Чопської митниці складено протокол про порушення митних правил. Автомобіль з вантажем затримано.
Матеріали знаходяться на вирішенні згідно з чинним законодавством в Ужгородському міськвідділі податкової міліції ДПІ у м.Ужгороді.

За матеріалами податкової міліції

admin