Обласна влада створює в Ужгороді ситуацію штучного хаосу

Рух автомобілів планувалося здійснювати у напрямку з Поштової площі до площі Корятовича. У зворотному напрямку планувався проїзд транспорту вулицею Фединця.
Одностороннім мав стати рух транспорту через вулицю Жупанатську до площі Корятовича. Таким чином мали замикатися два кільця з одностороннім рухом. Це дало би можливість уникнути заторів у центрі міста. На облаштування нового порядку дорожнього руху з міської скарбниці витрачено 260 тисяч гривен. Ще 50 тисяч гривень міська влада витратила на встановлення знаків, що регулюють рух у центрі міста. Нова схема руху була погоджена з ДАІ.


Однак вже другий тиждень „тихий саботаж” нової схеми рушу з боку правоохоронців з кожним днем лише погіршує безпеку руху в обласному центрі.


Найбільш проблемним місцем є вулиця Фединця, яка уже давно нагадує великий „шанхай”, де у торгових рядах панує безлад, павільйони розміщені на проїзній частині та пішохідних тротуарах. Незаконне перекриття міської вулиці та несанкціонована торгівля залишається без уваги правоохоронних органів краю. Всі звернення міської влади до прокуратури та міліції залишаються без реагування. Як відомо з достовірних джерел з ДАІ, втручатися в ситуацію їм забороняє обласна влада, яка має на меті створювати та підтримувати в Ужгороді штучну ситуацію „хаосу”, з метою дискредитації Ужгородської міської влади. Виглядає, що запитання, допоки це буде тривати, є риторичним.Clipnews.infoПро Ужгородський „шанхай” у відео ролику

admin