Обласна влада користує депутатів для рейдерстваПри цьому обласні очільники діють у спосіб, що виходить за межі права та містить всі ознаки вчинення кримінального злочину. Як доказ цього Олександр Антал продемонстрував журналістам листа голови Закарпатської обласної ради від 31 липня 2008 року № 01-31/445 на адресу прокуратури Свалявського району з вимогою накласти арешт на майнові комплекси санаторіїв „Квітка Полонини” с.Солочин, „Поляна” та „Сонячне Закарпаття с. Поляна Свалявського району. Свою вимогу голова обласної ради Михайло Кічковський обґрунтовує рішенням обласної ради, згідно з яким вищезгадані санаторії були передані у комунальну власність. З’ясувалося, голова Закарпатської обласної ради свідомо обманював прокуратуру та діючи всупереч закону, в інтересах третіх осіб. Що то за треті особи, здогадатися не важко. Невщухаючі скандали з „прихватизацією” санаторно-рекраційних та туристичних комплексів представниками однієї мукачівської родини добре відомі широкому загалу і деталізації не потребують. Зазвичай, у таких ситуаціях, „мукачівські” огульно звинувачують журналістів та громаду у чорному піарі, вперто заперечуючи будь-яку причетність до цих оборудок.


Та цього разу „мукачівському” голові Закарпатської обласної ради важко буде заперечувати неспростовні факти та особисту причетність до протиправних дій. Дій, які Кримінальний Кодекс України кваліфікує як злочин. Виявляється, Михайло Кічковський, діючи всупереч Постанови Господарського Суду від 16 жовтня 2007 року по справі №


8/26-А, у відповідності з якою визнано нечинним рішення обласної ради „Про прийняття цілісних майнових комплексів” від 16 листопада 2006 року № 141 в частині прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області та включення до Переліку об’єктів комунальної власності, створення на їх базі комунальних підприємств Закарпатської обласної ради та закріплення на правах повного господарського відання за комунальними підприємствами Закарпатської обласної ради цілісних майнових комплексів підприємств-санаторіїв „Карпати”, „Синяк”, „Квітка полонини”, „Сонячне Закарпаття”, „Поляна”, „Верховина”, „Шаян”.


Безперечно, за посадою Михайло Кічковський поінформований, що постанова суду ще у 2007 році вступила в законну силу. Він як голова обласної ради не мав жодних правових підстав вчиняти будь-які дії, стосовно майна цих санаторіїв. Михайло Кічковський не міг не усвідомлювати наслідки власних дій, вимагаючи від прокуратури накладення арешту на майнові комплекси. Прокуратура Свалявського району, як водиться, кинулася виконувати забаганку мукачівського обласного очільника. Про це свідчать листи Прокуратури Свалявського району за № 1014 вих 08 від 12.08.08 на адресу керівників вищевказаних санаторіїв. Виглядає, прокурор навіть не намагався перевірити в загальнодоступному реєстрі рішень судів, чи мав правові підстави пан Кічковський вимагати накладення арешту на неналежне облраді майно. Такий стан речей повинен стати набутком широкого загалу, щоб потім маленькі українці не ламали голову, звідки у наших чиновників багатомільйонні статки.


Наразі, повертаючись до прес-конференції варто відзначити, що заява депутата облради Олександра Антала стосовно того, у який спосіб керівництво облради та облдержадміністрації користує депутатів у якості інструменту для рейдерських атак на законних власників майна,– шокувала журналістів. Як розповів Олександра Антал, обласні депутати, розглядаючи на комісіях проект рішення обласної ради „Про прийняття цілісних майнових комплексів” від 16 листопада 2006 року № 141 користувалися обґрунтуванням, підготовленим управлінням з питань майна комунальної власності облдержадміністрації та інших підрозділів ОДА. Саме їх інформацією обласні депутати були введені в оману стосовно реального власника санаторіїв, їх діяльності та майбутніх перспектив розвитку.


Виявляється, вже тоді облдержадміністрація планувала події, свідками яких зараз є громадськість та колективи санаторіїв, завдяки яким стали відомі протизаконні дії керівництва області.


Як пояснив журналістам заступник керівника Закарпатської обласної організації Народної Партії, депутат облради Олександр Антал, метою його зустрічі з представниками медіа краю є доведення до широкого загалу надзвичайно небезпечної тенденції, яка нині має місце в обласній раді, коли керівники краю використовують депутатський корпус як інструмент для вирішення майнових інтересів третіх осіб, що суперечить закону та спільним інтересам громад області. Особливо цинічною є вимога голови обласної ради Михайла Кічковського до прокуратури: „ забезпечити вжиття заходів у вигляді накладення арешту на майнові комплекси санаторіїв…”. Звичайною як для голови Закарпатської обласної ради, якому добре відомо, що саме в літній час у цих санаторіях намагаються відновити здоров’я та набратися сил не лише з десяток тисяч дорослих, але й сотні дітей, що постраждали від наслідків літніх катастрофічних повеней.


Виконуючи прохання депутата обласної ради Олександра Антала, доводимо цю інформацію до широкого загалу.


В цьому контексті виглядає цікавим інтерв’ю Михайла Кічковського, опублікованого у черговому номері газети „Старий замок”, де той головний самоврядник краю глаголить про якусь позицію. Якою є ця позиція, випливає не зі слів Кічковського, а з його діянь.


У подібний спосіб обласна влада діяла приймаючи рішення облради по Боздоському парку, де, як твердять депутати, що брали участь у прийнятті рішення, не „розібралися”, які наслідки те рішення буде мати для громади міста Ужгорода. Clipnews.infoФрагмент прес-конференції Олександра Антала у відеоролику
admin