Навчальний рік у школах буде закінчуватися 1 травня

Ми внесли пропозицію, щоб навчальний рік у випускних класах середньої школи закінчувався майже на місяць раніше – до 1 травня, – для того, щоб травень і червень були повністю присвячені державній атестації й зовнішньому незалежному тестуванню, – розповідає він.
За його словами, така ініціатива виникла у зв’язку з тим, що цього року відбулася часова накладка: тестування почалося вже у квітні й тривало до кінця травня, через що випускникам доводилося одночасно готуватися й здавати тести, доучувати матеріал шкільної програми та встигати між тестами здавати випускні іспити за курс середньої школи.
А ось строки для реєстрації учасників тестування залишилися практично ті ж: з 1 листопада до 1 березня. За досвідом цього року, чотирьох місяців цілком достатньо, щоб не тільки визначитися зі стратегічним вибором спеціальності, але й кілька разів поміняти його.
Обов’язково буде й пробне тестування, що проводиться за рахунок учасників тестів або юридичних осіб. Також за Умовами прийому загальну кількість сертифікатів, за якими можна буде поступити до ВНЗ, передбачається збільшити з мінімум одного до мінімум двох (включаючи українську мову й літературу). Тобто, кожному абітурієнтові треба буде мати не менше двох сертифікатів, а всього він зможе їх одержати не більше п’яти.

Освітній портал

admin