Нарешті — маємо перше золото!

В України з’явилась перша золота нагорода на пекінських Іграх-2008. Наша жіноча збірна з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлані Олени Хомрової, з Миколаєва, хмельничанок Ольги Жовнір і Галини Пундик здобула титул олімпійських чемпіонів у командній першості.
У вирішальній зустрічі українки у наднапруженому поєдинку вирвали перемогу в китаянок – 45:44.
На шляху до фіналу наші дівчата виграли у збірних Росії (45:34) та США (45:39). Цікаво, що саме американки зайняли увесь п’єдестал в особистій першості шаблісток.
В активі українців на Іграх-2008 вже 5 олімпійських нагород. Окрім “золота” у фехтуванні, наші співвітчизники стали бронзовими призерами в дзюдо (Роман Гонтюк, 81 кг), синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліна (Ілля Кваша та Олексій Пригоров), греко-римській боротьбі (Армен Варданян, 66 кг) та важкій атлетиці (Наталія Давидова, 69 кг).