Нардеп Кеменяш та голова Закарпатської ОДА Гаваші піаряться та грають на публіку… За гру таку ніхто б не дав і бублика…

Така заява нардепа — продовження полеміки, яку вже кілька днів ведуть на сторінках ЗМІ нардепи Кеменяш і Томенко із головою Закарпатської ОДА Олегом Гаваші, обмінюючись повідомленнями від своїх прес-служб.
Розпочалося з того, що нардепи-“бютівці”, відвідали постраждалі від паводку райони Закарпаття, після чого оприлюднили свідчення місцевих мешканців про «показуху», яку влаштували під час приїзду Ющенка “надзвичайники” у Рахівському районі. Натомість губернатор області Гаваші назвав приїзд Томенка на Закарпаття «порцією політичного піару».
«Саме БЮТ — політичну силу, яка зараз при владі, представляють Томенко і Кеменяш. То де ж вони були, коли уряд не виділяв кошти для Закарпаття? Чи хтось із закарпатців чув свого обранця пана Кеменяша із трибуни Верховної Ради, щоб він захищав інтереси земляків, домагався виділення коштів на протипаводковий захист? Щось не пригадується», — заявив Гаваші.
Кеменяш, своєю чергою, розповсюдив таку заяву: «Ні я, ні Микола Томенко жодним словом не звинуватили у бездіяльності тих, хто насправді вдень і вночі допомагав людям, рятуючи їх від стихії – пересічних рятувальників. Мова йшла зовсім про інше – про «показушність», від якої ніяк не може відмовитися так звана „керівна ланка”. Це давня хвороба. Колись у Російській імперії князь Потьомкін будував декорації цілих сіл, які перевозили з місця на місце на шляху імператриці. Тому ми не дозволимо, щоб відновлені будинки стали „потьомкінськими”».

ZIK

admin